Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Açılmıyor Mavi Ekran [%100 Çözüldü]

Tel: 0216 459 7575

Acer Laptop Açılmıyor Mavi Ekran ; Acer markası, piyasada en fazla tercih edilen notebook üreticilerinden biridir. Bazı yazılımsal ya da donanımsal sebepler nedeni ile Acer laptop açılmıyor ve bununla birlikte mavi ekran sorunu yaşıyorsanız, bu gibi problemlerinizin sebebi birçok nedenden kaynaklanıyor olabilir. Mavi ekran ile birlikte açılmama sorununun beraber yaşanması, oldukça yaygın yaşanan problemler arasındadır. Bu ve benzeri hatalar üreten notebooklar, genel itibari ile acer teknik servisi tarafından çözüme kavuşturuluyorlar. Ancak, teknik servisimizden hizmet almaya gelmeden önce, kendi kendinize yapacağınız küçük birkaç kontrol, bu noktada servis hizmeti almanın kaçınılmaz olup olmadığı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Acer Laptop Açılmıyor Mavi Ekran

Acer Mavi Ekran ve Açılmama Sorunu Çözüm Yolları

Acer marka notebookunuz açılmıyor ve açmaya çalıştığınızda mavi ekran problemi yaratıyorsa, açılmama sorunu yaratan bilgisayarınız için aşağıda yer verdiğimiz çözüm yolları ile bu problemi kendi başınıza aşmayı da deneyebilirsiniz:

  • Bilgisayarı güvenli mod ile açmaya çalışın
  • Acer bilgisayarınıza tekrar Windows kurmaya çalışın
  • Sürücü kontrolü gerçekleştirmeyi deneyin
  • Aldığınız mavi ekran hata kodunu internette araştırın ve çözümleri deneyin

Tüm bu yöntemlere rağmen bilgisayarınızı açmayı başaramadıysanız, uzun yıllardır vermiş olduğumuz Acer notebook teknik servisi hizmetinden faydalanmak üzere bizlerle irtibata geçebilir, F1 Teknoloji Notebook Servisi Maltepe-Küçükyalı yetkili servisimizden sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

0216 459 75 75 numaralı irtibat hattımız ile soru ve sorunlarınızı paylaşmak, fiyat bilgisi almak ve bizlere ulaşmak üzere haftanın 7 günü irtibat kurabileceğiniz gibi tüm marka notebook ve bilgisayarlarınız için de çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

Başa dön
Bizi Arayın