Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Donuyor [%100 Çözüm]

Tel: 0216 459 7575

Acer laptop donuyor şikayetinde bulunan kullanıcılar için kullanılabilecek bazı yöntemler vardır. Ancak öncelikle donmanın neden olduğunu bilmek gerekir. Acer laptoplarda donma sorunu en çok düşmeler sonrasında görülür. Eğer laptopu düşürmüşseniz donma sorunun bu nedenle ortaya çıktığını bilmelisiniz. Acer laptop Harddisk ya da SSD’lerinde meydana gelen arızalar da donmaya sebep olurlar. Acer laptop donmaları bazen de Ram kaynaklı olabilir.

 

Tel: 0216 370 7818

 

 

Acer Laptop Donuyor Çözümleri

  • Acer laptop donma çözümleri bazı durumlarda basitçe sorunu çözebiliyor. Bazen de sorun devam ediyor ve Acer yetkili teknik servise başvurmak durumda kalıyorsunuz. Acer laptop donma sorununun çözümü için şu yöntemleri deneyebilirsiniz:
  • Acer laptop belleğiniz çok dolu ise donma sorunu yaşanabilir. Bunun için kullanmadığınız programları kaldırabilir, geri dönüşüm kutusunu boşaltabilir ya da gereksiz dosyaları kalıcı olarak silebilirsiniz.
  • Acer laptop Bios sürümünüzü güncelleyebilir ya da kullandığınız sürümü değiştirebilirsiniz. Bunun için Acer resmi web sayfasından yardım alabilirsiniz.
  • Acer laptopunuzda virüs varsa eğer bu virüsler de donmaya neden olabilir. Bu nedenle güvenli bir virüs tarama yapmanızda fayda vardır.
  • Windows hata kodlarına dikkat ederek Acer laptop donma sorununu çözebilirsiniz. Windows hata kodlarını dikkate alarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

 

 

Acer Laptop Donuyor

 

 

Acer laptop donma sorununuz için tüm bu yöntemleri denemenize rağmen hala donma meydana geliyorsa Harddisk ya da ekran kartı ile ilgili olabilir. Ya da bilmediğiniz çok daha büyük bir sorun bulunabilir. Bu nedenle mutlaka Acer yetkili teknik servise başvurarak yardım almanız gerekir.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Başa dön
Bizi Arayın