Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Fan Temizleme ve Termal Macun Değişimi

Tel: 0216 459 7575

Acer laptop fan temizleme ve termal macun değişimi, yılda en az 1 kere yapılan profesyonel işlemlerdir. Hızlı ve birinci sınıf bir laptop temizleme hizmeti sunuyoruz. Mühendis ekibimiz, Acer teknik servisi herhangi bir yerinde bulunduğunuz yere gelmekten ve aynı gün laptoplarınızı temizletmekten her zaman mutluluk duyar. Bir soğutma sistemi temizliği genellikle yaklaşık 2 saat sürer.

 

 

Tel: 0216 370 7818

 

 

Bununla birlikte, bazı laptoplar, bileşenlerin sökülmesindeki zorluklar nedeniyle son derece özen ve zamana ihtiyaç duyduğundan, bu her durumda geçerli değildir. Masaüstü bilgisayar temizleme hizmetimiz ise daha kısa sürebilmektedir. Mühendisimiz gelip laptoplarınızı aynı gün veya ertesi gün temizleyecektir. Laptopunuzu getirirseniz hızlı şekilde temizleme işlemlerini gerçekleştirebiliriz . Soğutma sisteminin temizliği genellikle yaklaşık 1 saat sürer. Bazı durumlarda, bazı masaüstü oyun bilgisayarlarının fanları düzgün bir şekilde söküp temizlemesi zor olduğundan biraz daha uzun sürer. Termal macunun rolü, ısıyı işlemci ve ekran kartından geçirmek ve onu fana ve ısı emiciye ulaştırmaktır.

 

Acer Laptop Fan Temizleme ve Termal Macun Değişimi

 

 

Bununla birlikte, termal macun tekrarlanan kullanımla zamanla kuruyabilir ve aşırı ısınmaya neden olan işlevini yerine getiremeyebilir. Aşırı ısınmış bir bilgisayar, anakartınızın ciddi şekilde hasar görmesine ve onarılmasını imkansız hale getirmesine neden olabilir. Gerekirse termal macununuzu değiştirmek için bizleri arayabilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

Başa dön
Bizi Arayın