Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Kamera Çalışmıyor !! [%100 Çözüm]

Tel: 0216 459 7575

Acer laptop kamera çalışmıyor problemi sıkça karşılaşılan problemlerden biridir. Uzun süre kullanılmayan kameraların bozulduğu, malesef geç anlaşılmaktadır. Kamera son zamanlarda derslerin uzaktan yapılması nedeniyle oldukça önem kazanmıştır. Görüntüleme esnasında ses gelmesi gitmesi gibi tüm özelliklerin mevcut olması gerekmektedir. Bu yüzden laptopların kamera mikrofon ve ses de herhangi bir problem olup olmadığı yıllarca kullanılmayan kameraların bir anda bu kadar kullanılmasıyla anlaşılmaktadır. Sadece 1 günde sorunu hızlıca çözüme ulaştırıyoruz ve değişmesi gerekiyorsa değiştiriyoruz, tamiri gerekiyorsa tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Tel: 0216 459 75 75

 

 

Acer Laptop Kamera Çalışmıyor

Kameralar Neden Bozulur?

 

 

Kameralar genelde ekrana herhangi bir müdahale olduğunda bozulabilir. Kameralar menteşe bölümünden de anakarta giden kablolarında oluşan sorunlarda kameranın çalışmasını engelleyebilir. Bu yüzden menteşe bölgesinde oluşacak kırılmalar, çatlamalar gibi sorunlar kameranın çalışmasını engelleyebilir. Laptoplar günlük hayatımızı oldukça kolay hale getiren, tasarımı sayesinde kamera, hoparlör vb. Araçları rahatlıkla kullanmamızı sağlayan cihazlardır. Birçok Laptop da görüntülü görüşmeler yapmak ve resim çekinebilmek gibi birçok işlemi yapabilmek için kameralar bulunmaktadır.

 

Acer Laptop Kamera Çalışmıyor

 Laptop kameralarında kısmen de olsa bazı nedenlerden dolayı açılmama sorunu yaşanabilmektedir. Laptopunuzda yaptığınız yeni güncellemeler sonucunda eksik sürümler nedeniyle kamera başlatılmaması söz konusudur. Laptopunuzda bulunan virüs programı koruma amaçlı olarak kameranın açılmasını engelleyebilir veya kamera açılmasına program olarak izin tanımlanmaması sonucunda kamera başlatılamaması söz konusudur. Ayrıca Acer laptopunuzun başına düşme, kırılma ve çatlama gibi kazalar meydana gelmiş ise kameranın hasar görme ihtimalinden dolayı açılmaması söz konusudur.

 

Acer Laptop Kamera Çalışmıyor

 

 Acer laptop kamera açılma sorunu için öncelikle eksik sürümleri kontrol etmek açısından laptopunuzun ayarlar kısmında bulunan denetim masasından güncelleştirmeleri denetlemeniz gerekmektedir. Ardından laptopunuzda bulunan virüs programı ve genel olarak programlardan kamera başlatma iznine onay vermeniz gerekmektedir. Laptopunuzun kamerasını açmak için doğru kamera aygıtı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayrıca laptop kamerası hasar görmüş ise mutlaka yeni kamera ile değiştirmenizi öneririz. Sağlıkla ve Sevgi ile kalın.

 

  • acer laptop kamera çalışmıyor
  • acer laptop kamera tamiri
  • acer laptop kamera değişimi
  • acer kamera sorunu
  • acer laptop kamerası çalışmıyor
  • acer laptop kamera ters gösteriyor
  • acer laptop kamerası açılmıyor
  • acer laptop kamerası siyah beyaz gösteriyor

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Başa dön
Bizi Arayın