Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Şarj Olmuyor Prize Takılı Dolmuyor

Tel: 0216 459 7575

Acer laptop şarj olmuyor Prize Takılı Dolmuyor ise, problemin çözümü için öncelikli olarak sorunun belirlenmesi gerekmektedir. Laptop şarj olmuyorsa, genelde sorun şarj kablosunda yada soketinde olmaktadır. Şarj soketileri hassas bölümdür ve laptopta dinamik olarak kullanılan alanlardan biridir. Acer laptoplarda eğer şarj  soketinde kopma, kırılma yada eğilme gibi bir durum olursa laptopunuz şarj almamaktadır.

0216 459 75 75

 

Acer Laptop Şarj Olmuyor Prize Takılı Dolmuyor

Acer Laptop Şarj Olmuyor Prize Takılı Dolmuyor

Bir diğer sorunda Acer laptop şarj olmamasını sebebi şarj cihazıdır. Şarj cihazı prizden gelen akımı düzenleyerek laptopun voltajına uygun hale getirir ve laptopa gönderir. Acer laptop şarj aletinde de zaman zaman meydana gelebilecek arızalarda laptopa enerji gelmesini engellemektedir. Bu şekilde meydana gelebilecek arızalanmalarda da laptopun şarjı onarılır yada değiştirilir. Dikkat edin, kesinlikle orjinal şarj cihazı kullanın, yan sanayi ve muadil ürünler zamanla laptopunuzu bozar ve kullanılmaz hale getirir. Sizde Acer laptopunuz şarj olmuyorsa acer teknik servisi firmamıza getirerek, servis hizmetlerinden faydalanın.

Laptop Şarj Almadığını Nasıl Anlarız?

 

Acer teknik servisi şarj almadığını özel ölçümlerle belirlenmektedir. Laptop açılmıyorsa bunun bir çok farklı nedeni olmaktadır. Bir laptop açılmıyorsa bu illa şarj almadığı anlamına gelmez. Ekranla alakalı sorunlarda da yine ekran gelmez ve laptoptan görüntü alamazsınız. Şarjla alakalı sorunlarda ise genelde ekran gelmez ve ışıklar yanmamaktadır. Acer teknik servisimize getirerek gerçek sebebini öğrenin ve ona göre fiyat verelim, kabul ederseniz laptopu yapalım.

 • acer şarj olmuyor
 • acer laptop şarj olmuyor
 • acer laptop batarya şarj olmuyor
 • acer bilgisayar şarj olmuyor
 • acer pil şarj olmuyor
 • acer notebook şarj olmuyor
 • acer laptop pili şarj olmuyor
 • acer aspire one şarj olmuyor
 • acer tablet şarj olmuyor

 

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

Acer Laptop Şarj Olmuyor Prize Takılı Dolmuyor” hakkında 6 yorum

 1. Prize Takılı Dolmuyor yazıyor fakat bılgısayar calısıyor batarya degstırdım sorun yıne aynı

  1. Prize takılı dolmuyor, prize takıldığı halde dolmayan laptopları kastediyor. Sizde sorun farklı olabilir. Lütfen bizleri 0216 459 7575 arayarak konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

 2. Henüz 2.5 ay oldu, alalı, prize sarji takıyoum açıyorum ama sarj oluyor diye gostermesine ragmen hep1 de prizden çektiğim anda pc gidiyor

  1. Emre bey, cihazınız garantili bir cihaz ve bunun için garanti servisleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Biz özel servis olarak garanti kapsamı dışındaki ürünlere bakabiliyoruz.

 3. Benim Bilgisayarım Emachines Marka Ama Üretim Olarak Acer Bilgisayarım Şarj Alırken Sorun Yaşıyor

  1. Abdurrahman bey cihazınızın firmamıza getirerek neden şarj olmadığı konusunda sizlere destek verebiliriz. Telefonumuz 0216 459 7575 arayabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Başa dön
Bizi Arayın