Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Notebook Servisi (Tel: 0216 459 7575)

Tel: 0216 459 7575

Notebook cihazlar uzun süre kullanım sonucu bakıma ve teknik desteğe ihtiyaç duyabilirler. Acer Notebook Servisi olarak siz değerli müşterilerimize klavye tamirinden ekran tamirine kadar ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmet veriyoruz. Ayrıca müşterilerimiz dilediği takdirde notebookların periyodik olarak bakım ve onarımını son derece kapsamlı olarak yapıp teslim ediyoruz.

Tel: 0216 459 75 75

Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Servisi

Faaliyet gösterdiğimiz Acer Notebook servis hizmetlerinde amacımız başarısıyla, güvenirliliği, müşteri memnuniyeti ve hizmeti ile tam donanımlı bir servis olmaktır. Firmamız onarım ve bakım çalışmalarında kesinlikle orijinal ekipmanlar kullanmakta ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermemektedir.

Acer Notebook Servisi olarak sizlere her türlü hizmeti kurumsal bir anlayış çerçevesinde vermekteyiz. Notebook cihazınızın ekran tamiri, chip değişimi, klavye tamiri, fan değişimi, menteşe tamiri, diskte yer alan bilgilerin kurtarılması ve aklınıza gelecek her türlü bakım işlemleri servisimiz tarafından kaliteli bir ekiple sizlere sunulmaktadır.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.

Başa dön
Bizi Arayın