Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Bağcılar Acer Servisi

Bağcılar Acer Servisi ; Acer Teknik Servisi olarak İstanbul Bağcılar bölgesine teknik servis hizmeti veriyoruz. Acer Teknik Servimiz kalite olarak yetkili teknik servis seviyesinde hizmet vermektedir. Acer cihazlarının arıza tamiri, bakım ve onarım işlemlerini kaliteli hizmet ve kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Acer Bağcılar kullanıcılarına verdiğimiz hizmetimiz uygun fiyatlı ve garantili bir hizmettir.

Bağcılar Acer Servisi

Bağcılar Acer Servisi

Türkiye’nin ve Bağcılar’ın her noktasından arızalı cihazınızı bize  kargo ile ulaştırabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ve müşteri hizmetlerimiz ürününüzün tamir sürecinde yanınızda olacaklardır.

İletişim Bilgileri :

Telefon : 0216 459 75 75

Adres : Girne Mahallesi, Doğuşkent Caddesi No : 32 Maltepe / İstanbul

Acer Yedek Parça

Arızalı cihazınızın ihtiyaç duyduğu parça değişimleri için servisimizde orijinal yedek parçalar bulunmaktadır. Aynı zamanda yılların deneyimiyle onlarca çalışma ortağımızla irtibatımız bulunmaktadır.

Servis ücretleriniz ne kadar?

Bağcılar Acer Servis olarak değişen arızalar ve farklı ürün marka ve modelleri, farklı yedek parça gereksinimleri nedeniyle bu sayfaya 200 TL ,100 TL vb. sabit ücret listesi koymak istemedik. Sabit bir fiyat listesinin dezavantajı daha sonra farklı bir sorunda yeni maliyetler çıkarmak demektir. Bu tarz bir çalışma şekli firmamızın politikalarına uygun değildir. Müşterimize verdiğimiz tüm sözleri tutmak isteriz. Bu yüzden ürününüzün gerçek arızası ve fiyat maliyetini sizinle görüşerek paylaşıyoruz.

Bağcılar Acer Servisi İşlemleri

  • İletişim bilgilerimizden bize ulaşıp aldığınız kargo anlaşma bilgilerimizle bize yolladığınız ürününüz servisimize ulaşır ulaşmaz arıza tespiti yapılır.
  • Size gerekli bilgi verilmek için ulaşılır.
  • Onayınız sonrası tamir işlemi başlar.
  • Tamir sırasında yaşanılan farklı durumlarla ilgili bilgi verilir.
  • Tamir işlemi tamamlanıp gerekli testler yapıldıktan sonra ürününüz size gönderilir.
  • Ürün size ulaştıktan sonra soru ve sorunlarınızda yine yanınızdayız.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

Başa dön
Call Now ButtonBizi Arayın