Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Fan Değişimi

Acer Fan Değişimi

Acer Teknik Servisimizde bilgisayarınızın performanslı çalışması için teknik servis hizmetimizle yanınızdayız. Acer cihazınızdaki performans sorunları fan kısmından kaynaklanıyorsa cihazınızı hemen bize ulaştırın. Fan değişimi yapalım ve bilgisayarınızın performans sorunları çözümlensin.

Gürültülü çalışan, çabuk ısınan ve yavaş çalışan notebooklar Acer bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunlarından biridir. Fanlar, bilgisayarımızın parçalarını soğutur ve ısınmasını engeller ve yüksek performansta çalışmasına yardımcı olur. Uzun süreli kullanılan ve daha öncesinde bakımı yapılmamış bilgisayarlar zaman içinde çok fazla toz birikmesinden dolayı yavaşlayıp, bozulabilir. Cihazınızın ömrünü uzatmak ve çalışma performansını arttırmak için bir takım yazılımsal ve donanımsal güncellemeler gereklidir. Isınma, ve yavaşlama probleminin genel olarak nedeni cihazınızın fanının tozlu veya bozuk olmasından kaynaklanır.

Notebooklar diğer bilgisayarlara göre daha hassastır, fan kısmının çıkarılması oldukça zordur ve kolay kırılabilir. Evinizde yapacağınız temizleme ve tamir işlemleri bilgisayarınızda daha büyük ve kalıcı hasarlara neden olabilir. Bu sebepten dolayı cihazınız için profesyonel destek almanız, fan tamiri veya değişimini kısa sürede çözüme kavuşturmanız açısından oldukça önemlidir.

Teknik servis desteği almak için bizi arayarak sorununuzu danışabilir veya cihazınızı tamir için İstanbul Anadolu yakasında bulunan servisimize getirerek uzman teknik servis desteği alabilirsiniz. İstanbul dışındaysanız kargo ile cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Başa dön
Bizi Arayın