Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Kasa Onarımı

Kasa Onarımı

Acer Teknik Servisimizde kullanımınızı zorlaştıran kasa sorunlarınızı onarıyoruz. Uzman ekibimizle hem kullanımı zorlaştıran hem de görünüm olarak kötü görünen bu arızaları düzeltiyoruz.

Özellikle kullanıcı hatalarından kaynaklı cihazın düşmesi, darbe alması gibi durumlarda notebookların alt-üst kasasında hasarlar oluşabilir. Bunları onarmak için tecrübeyle birlikte iyi bir işçilik gerekir. Hasarlı cihazınız tüm bileşenlerine ayrılarak öncelikle hasar tespiti yapılır. Ardından o bölge bakıma alınarak büyük bir titizlikle eski haline geri getirilir.

Kasa hasarlarını tetikleyen bir diğer durum ise notebook menteşelerinin zaman içerisinde sertleşmesidir. Sertleşen menteşeler kasa kırılmalarını daha olası hale getirir. Bu durum kısmen üretici hatasıdır. Kırılan kasa onarılmadan kullanılmaya devam edilirse uzun vadede cihazınızda başka problemlerde oluşmaya başlayacaktır.

Aynı zamanda menteşe arızaları için de bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Acer  servis olarak cihazınızın hasarlı kasasını değiştirmeden onararak ilk günkü haline geri getiriyoruz. Tam donanımlı servisimiz, tecrübeli ve uzman ekibimizle İstanbul Anadolu Yakası konumunda bulunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen Acer teknik servisle iletişime geçiniz.

Başa dön
Bizi Arayın