Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Hizmetlerimiz

Acer Teknik Servisi olarak başta laptop ve tablet olmak üzere tüm Acer ürünlerine teknik servis hizmetini yetkili servis seviyesinde garantili şekilde veriyoruz.

Acer bilgisayarınızın açılmama, donma veya başka bir çok sorununun kaynağı çoğunlukla anakart arızalarıdır. Ayrıca sıvı teması sorunu da çok sık yaşanır. Uzman ekibimizle Arızalı Acer anakartınızı hemen tamir ediyoruz.

Acer Notebook cihazınıza görüntü gelmiyor mu? Yoksa hiç elektrik almıyor mu laptop? Buna benzer Acer Notebook arızalarını tamir ediyoruz. Yetkili servis kalitesinde ve garantili hizmetimizle tüm notebook arızalarınızı çözelim.

Taşınabilirlilik beraberinde çeşitli sorunlar getiriyor. Acer cihazınızın ekranı değişime ihtiyaç duyuyorsa hemen bize ulaşın. Kaliteli hizmetimizle en uygun fiyatlarla orjinal ekran değişimi yapıyoruz.

Tamir ve onarım imkanı bulunmayan, arızalanmış Acer cihazlarınızın klavyelerini orjinal yeni bir klavye ile değiştiriyoruz. Onarım imkanı bulunan klavyenizin tuşlarını onarıyoruz.

Batarya ve adaptörler bilgisayarınızın çalışmasını etkileyen parçalardandır. Ömrünü tamamlamış veya arızalanmış batarya sorunlarında Acer Teknik Servisimizde orjinal yedek parça hizmetimizle beraber bataryanızı değiştiriyoruz.

Acer notebook kasanızdaki kırılma ve diğer problemleri onarıyoruz. Gerektiğinde alt ve üst kasayı değiştiriyor ve cihazınızın tekrar ilk aldığınız günkü görünümüne geri getiriyoruz.

Acer notebook cihazınızın performanslı çalışması için işlemci ve anakart gibi parçaların soğutmasının doğru çalışması gerekmektedir. Bozulmuş ve soğutma işlemlerini yerine getiremeyen fanları değiştiriyoruz.

Acer dizüstü bilgisayarınız düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Belli periyotlarla müşterilerimizin bilgisayarlarına profesyonel bir bakım yapıyoruz. Bilgisayarınızın bakım sonrası performansında iyileştirmeler olur.

Acer cihazınızın Touchpad kısmındaki tüm arızaları çözüyoruz. Böylece harici fare desteği olmadan cihazınızı touchpadinizle istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Acer cihazınızın menteşelerindeki kırılma, çatlama ve mekanik arızaları tamir ediyor, gerektiğinde değiştiriyoruz. Böylece cihazınızı taşırken veya kullanırken hiç bir sorun yaşamazsınız.

Notebook ve tablet cihazlarda çok sık karşılaşılan problemlerden biri de data kablolarının arızalanması, soketlerin ve portların bozulmasıdır. Özellikle şarj soketi çok sık arızalanabilir. Cihazınızı kullanmanızı engelleyebilecek bu tarz sorunlarınızı çözüyoruz.

Acer Teknik Servisimizin uzmanlık alanlarından biri olan chipset tamirini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Servisimizdeki en son ekipmanlarla arızalı chipsetleri gerektiğinde değiştiriyor ve cihazınızın bu arızadan kurtarıyoruz.

Acer bilgisayarınızın performansı size yeterli gelmiyor mu? Bilgisayarınızın performans sorunlarındaki önemli etkenlerden biri olan depolama sorunlarına çözüm üretiyor, Acer cihazınıza SSD takıyoruz.

Acer bilgisayarınızın performansı size yeterli gelmiyor mu? Bilgisayarınızın performans sorunlarındaki önemli etkenlerden biri olan bellek sorunlarına çözüm üretiyor, Acer cihazınıza ram yükseltme yapıyoruz.

Acer notebook cihazlarınıdaki dahili veya harici ekran kartlarındaki arızaları çözüyoruz. Gerek chip arızaları gerekse de fan arızalarını çözerek Acer cihazınızın ekran kartından kaynaklı sorunlarını tamir ediyoruz.

Başa dön
Bizi Arayın