Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Açılmıyor Mavi Ekran Yanıyor

Tel: 0216 459 7575

Acer laptop açılmıyor mavi ekran yanıyor ise, bu genellikle bir donanım veya yazılım sorunu olduğunun işaretidir. Bu durumda, yapabileceğiniz bazı adımlar vardır.  Öncelikle, bilgisayarınızın güç düğmesine basılı tutarak kapatın ve ardından tekrar açmayı deneyin. Bu adım genellikle sorunu çözebilir.

 

Acer Laptop Açılmıyor Mavi Ekran Yanıyor

Ancak sorun devam ederse, BIOS ayarlarını kontrol etmek için F2 tuşuna basarak BIOS’a erişebilirsiniz. Burada donanım ve aygıt yapılandırmasını kontrol ederek gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa, sistem geri yükleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Windows 10’da Ayarlar> Güncelleştirme ve Güvenlik> Kurtarma altında yer alan Sistem Geri Yükleme seçeneği ile önceki bir tarihe geri dönün.

 

Acer Laptop Açılmıyor Mavi Ekran Yanıyor

Son olarak, eğer hiçbiri çalışmadıysa teknik destek almanız gerekebilir. Acer müşteri hizmetlerinden yardım isteyebilir veya yetkili bir teknisyenin cihazınızda inceleme yapmasına izin verebilirsiniz. Unutmayın ki herhangi bir önlem almaksızın cihazınıza zarar vermekten kaçının ve her zaman doğru yönergeleri takip edin.

Başa dön
Bizi Arayın