Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Isınma Sorunu ve Çözümü

Tel: 0216 459 7575

Acer Laptop Isınma Sorunu; Acer laptop ısınma sorunu genel olarak fanın işlevini görememesinden veya arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Fan bakımlarının zamanında yapılmaması ve termal macunun kuruması neticesinde fanın soğutma mazgalları adeta dolar ve işlev göremeyecek şekle gelir. Peki bu durumda ne yapacağız? Böyle bir durumda öncelikle Acer laptopunuzu servisimize getirerek ısınma sorunu olduğunu bize bildirin. Anında hızlı bir müdahaleyle laptopunuzun ısınma sorununa çözüm üretiyoruz. Laptop ısınma sorunu eğer müdahale edilmezse çok daha ciddi sorunlara neden olabilmektedir.

Tel: 0216 459 75 75

Acer Laptop Isınma Sorunu ve Çözümü

Anakartın yanması, işlemcinin bozulması gibi ciddi maliyetlere neden olacak arızalara neden olmaktadır. Oysaki çok uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize aşırı ısınma sorununuzu 1 günde çözüme kavuşturuyoruz. Acer teknik servisi fanın işlevselliğini ölçerek ve termal macunu değiştirerek ayrıca tüm temizliklerini yaparak adeta laptopunuz yeniden doğar. Senede 1 defa en az yaptırılması gereken bakımları yaptırmazsanız, ısınmalar zamanla artar ve laptop aşırı ısınmadan dolayı kendini kapatmaya başlar. Bu kapatma durumu da tehlike çanlarının çaldığının kanıtıdır. Çünkü artık bilgisayar ısınması en yüksek dereceye çıkmıştır. Hemen laptopunuzu servisimize getirerek gerekli tüm bakımlarını yaptırın, ısınma derdinden 1 gün içinde kurtulun. Müşterilerimizin şikayetleri genel olarak

  • acer laptop ısınıp kapanıyor
  • acer laptop çok ısınıyor
  • acer laptop aşırı ısınma

gibi sorunları sıralayabiliriz. Sizde sorunlarınız bitsin istiyorsanız bizleri arayarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.

Acer Laptop Isınma Sorunu ve Çözümü” hakkında 2 yorum

Yorumlar kapalı.

Başa dön
Bizi Arayın