Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Kulaklıktan, Hoparlörden Ses Gelmiyor? [%100 Çözüm]

Tel: 0216 459 7575

Acer Laptop Kulaklıktan, Hoparlörden Ses Gelmiyor : Acer laptop kulaklıktan yada hoparlörden ses gelmiyor ise bunun nasıl çözüleceğinin bilgisini bizden alabilirsiniz. Türkiyenin en deneyimli acer servisi olma özelliği taşıyan firmamız, sizlerin laptoplarında oluşan arızayı hızlıca gidermektedir. Acer laptop ve diğer laptop markalarında sıkça hoparlör ve kulaklıktan ses gelmeme problemleri yaşanmaktadır. Sessiz bir laptopta gerek oyun oynarken, film izlerken, şarkı dinlerken büyük bir problem yaşatmaktadır.

Tel: 0216 459 75 75

 

Acer Laptop Kulaklıktan, Hoparlörden Ses Gelmiyor? [%100 Çözüm]

Yani sessiz bir laptop sizlerin laptoptan aldığı bütün zevki sona erdirmektedir. Sadece 1 saat içerisinde hoparlör ve soket sorunlarını çözüme ulaştırmaktayız. Ses soketlerinde yada hoparlörlerden yaşanan sorunları aynı gün içerisinde sadece 1 saatte çözüme ulaştırmaktayız.

 

Acer Laptop Kulaklıktan, Hoparlörden Ses Gelmiyor? [%100 Çözüm]

 

Profesyonel bir hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin laptoplarını tüm ses ve hoparlör sorunlarını gidermekteyiz. Kulaklıktan ses gelmeme nedenleri arasında soketler gelmektedir. Bu durumda ilk yapmanız gereken şey kulaklığı telefonda yada başka bir laptopta denemenizdir. Böylece kulaklığın çalışıp çalışmadığını kontrol edersiniz. Laptoplar günlük hayatımızı kolaylaştıran, her an yanınızda taşıyabileceğimiz kamera, hoparlör gibi ağıtları tek bir kasa ile pratik kullanıma sunan cihazlardır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi, aktif iş hayatının çoğalması ve yaşamın pratik hale gelmesi açısından insanlar tarafından en çok tercih edilen cihazlar olmaktadır. Laptoplarda kullanılan programlar, görüntülü görüşmeler ve izlenilen videoları daha kaliteli bir hale getirmek adına ses olması gerekmektedir. Nadiren de görülse bazı sebeplerden dolayı laptoplarda ses sorunları meydana gelebilir. Acer laptoplarda yaygın olarak meydana gelen ses çıkmaması sorunları tüm sistemde sesin komple kısık olması, laptop sürücülerinin güncellenmemiş olması ve AUX kablolarının yerine temas etmemesi gibi sebepler bulunmaktadır.

 

Acer laptoplarda meydana gelen ses çıkmaması sorunu’ nu çözmek için ilk olarak tüm sistemden ses düzeyini kontrol ederek açı olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Ardından ayarlar kısmında bulunan sorun giderici’ yi seçtikten sonra sorun bölümünden ses ‘ i seçip karşınıza çıkan adımları uygulayarak ses çıkmaması sorununu önleyebilirsiniz. Laptopunuzda bulunan ses geliştirme ayarları aktif ise denetim masasından tüm ses efektlerini iptal ederek ses gelmeme sorununu çözmeniz mümkündür. Acer laptopunuzun ses gelmeme sorunu hoparlörlerde ise, hoparlör seçenekleri kısmından hoparlör frekansların düzeltebilirsiniz. Acer laptoplarda bulunan ses sürücülerini güncelleme işlemini yaparak ses gelmemesi sorununa çözüm bulmanız mümkündür. Ayrıca laptop hoparlörleri herhangi bir sebepten dolayı hasar görmesi sonucu ses gelmemesi sorunu yaşanıyor ise laptopunuzun hoparlörlerini değiştirmenizi öneririz. Sağlık ve sevgi ile kalmanız dileğiyle.

Acer Laptop Kulaklıktan, Hoparlörden Ses Gelmiyor

 • acer laptop ses gelmiyor
 • acer laptop ses sorunu
 • acer laptop ses çıkmıyor
 • acer laptop ses cızırtı
 • acer laptop ses gitmiyor
 • acer laptop hoparlör değişimi
 • acer laptop hoparlör cızırtı
 • acer laptop hoparlörden ses gelmiyor
 • acer laptop hoparlör sorunu
 • acer laptop hoparlör ses gelmiyor
 • acer aspire 5742g laptop hoparlör
 • acer 5742g hoparlör tamiri
 • acer aspire 5750g hoparlör
 • acer 5742g hoparlör değişimi

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

Başa dön
Bizi Arayın