Adres: Girne Mah. Doğuşkent Cad. No : 32 Maltepe - İstanbul | Telefon: 0216 459 75 75

Acer Laptop Windows Açılmıyor !! [%100 Çözüm]

Tel: 0216 459 7575

Acer Laptop Windows Açılmıyor : Acer laptopunuz Windows başlangıç ​​ekranını geçmeyecek şekilde açılmadığında, bu genellikle yazılım sorunlarınız veya virüsünüz olduğu anlamına gelir. Hemen hemen tüm Acer bilgisayarları, başlangıç ​​ekranı sırasında kilitlemeden önce işletim sistemi sorunlarını gidermenize olanak tanıyan bir Windows işletim sistemi ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Sorununuz donanım veya yazılımla ilgili olsun, bu teknik, işletim sisteminizi tamamen yeniden yüklemeden önce sabit sürücünüzden istediğiniz tüm öğeleri almak için masaüstünüze erişmenize olanak tanır.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Acer Laptop Windows Açılmıyor

 

Acer Laptop Windows Açılmıyor

 

Aşama 1

Güç düğmesine tıklayın. İlk 10 saniye içinde, bir BIOS tuşu açılmalıdır. Bios’a erişmek için tuşu genellikle “ESC” + “SHIFT” tuşlardır. “F8” ayrıca Bios’a ulaşmak için bir seçenektir. Tuşları tıkladıktan sonra Bios ekranı görüntülenir.

Aşama 2

Bilgisayarınızın eriştiği ilk sistem olan Bios sisteminde gezinin. Bios, bilgisayarınızı başlatmak veya tüm sistemi yeniden yüklemek için çeşitli yolları değiştirmek üzere gezinmek için çeşitli komutlar ve seçenekler içerir. Bilgisayarınızın önyükleme seçeneklerini içerir.

Aşama 3

Ok tuşlarıyla istediğiniz seçeneğe gidin ve “Güvenli Modda Başlat” ı seçin. Güvenli mod, bilgisayarınızın donanım veya yazılımın tam kapasitesini kullanmadığı, ancak mevcut bir virüsten bağımsız olarak bilgisayarınızın masaüstüne ve sabit sürücüsüne gitmenize izin verdiği, bilgisayarınızın çalıştırabileceği bir işlemdir. Bilgisayarınızı Güvenli Modda yeniden başlatın ve önyüklenmesini bekleyin. Masaüstünüze gittikten sonra, virüs dosyaları bozmadan önce, kaydetmek istediğiniz bilgileri harici bir sabit sürücüye veya USB flash sürücüye sürükleyip bırakmaya başlayın.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

Başa dön
Bizi Arayın